Úterý, 28 listopadu, 2023
- Komerční sdělení -magazin
HomeFinancePotřebujete zpracovat účetnictví nebo poradit s daněmi? Víme, kde se obrátit

Potřebujete zpracovat účetnictví nebo poradit s daněmi? Víme, kde se obrátit

Pro mnoho společností i malých živnostníků je účetnictví mnohdy malou pohromou. Mají z něj velký respekt a rozumí mu pramálo. Jestli také patříte k těm, kteří hledají erudovanou pomoc na poli účetnictví, ale také zpracování daní nebo přípravy účetní uzávěrky, s důvěrou se můžete obrátit na společnost KAPU, s.r.o., která je tu pro vás.

Proč právě KAPU, s.r.o.?

Je často nelehké najít společnost, která účetnictví a daňové poradenství zvládá spolehlivě, kvalitně, v čase, který si společně dohodneme a také za cenu, která bude přijatelná pro obě strany. Tohle vše svým klientů nabízí společnost KAPU s.r.o. Správně vypracované účetnictví ochotně a odborně připraví všem z Prahy nebo okolí. Také pomůže těm, kteří potřebují poradit s finanční situací. Komplexní služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence zastává dnes a denně pro mnohé zájemce.

Dlouholeté zkušenosti z více než třicetileté praxe

Jednatelkou společnosti KAPU s.r.o. je paní Naděžda Hloušková, která podniká v oboru účetnictví od června roku 1993. V červenci roku 2006 založila společnost KAPU s.r.o., která se zaměřuje na živnostníky, drobné a střední firmy. Oceníte jistě osobní a vstřícný přístup, na kterém si zakládá.

Je pro vás připraven malý kolektiv zkušených odborníků, kteří spolu úzce spolupracují. Výhodou je, že se mohou vzájemně zastoupit v případě dovolených nebo nemoci. Je naprosto samozřejmé, že všichni prochází pravidelným doškolováním a sebevzdělávají se v daňových zákonech a účetních standardech. Nechybí dostatečné pojištění, které je možné v případě potřeby uplatnit.

Ať už jste živnostník, malá nebo střední společnost, kontaktujete KAPU s.r.o. a s důvěrou se na ni obraťte. Budete jistě spokojeni s kvalitou služeb i rychlostí, kterou pro vás zadanou práci připraví.

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články