Pondělí, 27 března, 2023
- Komerční sdělení -magazin

Nechte si vypracovat analýzu pojistné ochrany

Jak plyne čas, ať chceme, nebo ne, mění se hodnota našeho majetku, může se měnit naše činnost, kterou se občas nebo denně zaobíráme, a tak je potřeba věnovat se občas tomu, jaká je naše pojistná ochrana. Za tímto účelem můžeme oslovit společnosti, které nám s touto službou pomohou. K těm zkušeným a spolehlivým patří např. D&I FinServis s.r.o. z Berouna. S ní vás nebude „strašit“ ani likvidace pojistných událostí.

Služby, které vám přijdou vhod

Společnost D&I FinServis s.r.o. nabízí hned několik služeb, které by se vaší společnosti mohly hodit a usnadnit vám práci.

Uzavření pojistné smlouvy mezi klientem a pojišťovnou – vy, tedy klient, podepíšete pojistnou smlouvu jako pojistník a zástupce D&I FinServis s.r.o. se podepisuje za pojistitele. D&I FinServis s.r.o. vystupuje tady jako samostatný zprostředkovatel dle § 6, zákona 170/2018 Sb. Zastoupených pojišťoven je mnoho.

Pokud budete chtít, můžete díky potvrzení plné moci k zastupování klienta uzavřít obchodní vztah na základě smlouvy mezi klientem a D&I FinServis s.r.o. Tato firma pak vystupuje jako samostatný zprostředkovatel dle § 6, zákona 1780/2018 Sb. s možností podepisování pojistných smluv za klienta. Služba je ideální pro korporátní klienty a může zahrnovat služby jako riskmanagement, odborné posouzení pojištění, analýza pojistné ochrany, vypracování návrhu řešení a vyřízení vaší pojistné události.

Další službou je prohlídka vozidla pro společnost Cebia – VINFOTO.

Poptávat můžete i spolupráci jako vázaný zprostředkovatel se společností OK KLIENT a.s. v oblasti stavebního spoření či doplňkového penzijního spoření.

Stejně tak je možná spolupráce se společností OK KLIENT a.s. v oblasti půjček, hypoték, leasingu a investičního zlata.

Společnost s osmnáctiletou tradicí

Společnost D&I FinServis, s.r.o. byla založena již v roce 2004. Díky tomu má bohaté zkušenosti s pojištěním, zastupuje spoustu pojišťoven a má mnoho partnerů. Podporujeme charitu Beroun, jak o sobě společnost říká, což jí přidává jistě na váze.

Navštivte její webové stránky difin.cz a podívejte se na více informací. Se službami budete jistě spokojeni, jako mnozí klienti před vámi.


Výhodné životní pojištění pro mladé je od mutumutu. Jako bonus můžete získat hezké motivančí bonusy.


Nejnovější články

Další články autora