Pondělí, 27 března, 2023
- Komerční sdělení -magazin

Hledáte mzdovou účetní a daňové poradenství v Táboře? Poradíme, kde se obrátit

Spousta společností, ale také skvělých a zkušených živnostníků, potřebuje rok co rok služby kvalitní účetní. Někdo potřebuje vedení účetnictví, někdo hledá pomoc, když se jedná o mzdové účetnictví, další zajímá daňová evidence. Všechno toto vám kvalitně a v předem domluveném čase obstará paní Marie Mikolášková z Tábora. Této činnosti se věnuje již spoustu let, a tak si můžete být jistí, že řešila kdejaké záludnosti, má obrovskou praxi a zkušenosti, které jsou jinak, než prací, nepřenosné.

Účetnictví Tábor a okolí

Paní Marie Mikolášková řeší vedení účetnictví pro všechny zájemce z Tábora a okolí. Najdete ji na adrese Roháčova 2614, kontaktovat ji můžete prostřednictvím e-mailové adresy m.mikol@seznam.cz nebo telefonicky na telefonním čísle +420 381 253 991.

Bohaté zkušenosti se týkají i podíváme-li se na mzdové účetnictví. Jde o účetnickou agendu spojenou se zaměstnáváním pracovníků konkrétní účetní jednotky. Do celé činnosti lze zahrnout personální a mzdovou evidenci, výpočet mezd, případných srážek, daní a dalších odvodů. Paní Mikolášková se postará o to, aby byly výplatní pásky vašich zaměstnanců v pořádku a byli jste spokojeni vy, jako zaměstnavatelé, i vaši zaměstnanci.

Daňová evidence

Také daňová evidence je doménou paní Mikoláškové. Daňová evidence je způsob vedení účetnictví, kdy jde o velmi zjednodušenou formu, která byla dříve označována jako poměrně známé jednoduché účetnictví. Díky daňové evidenci dochází ke stanovení základu daně a pak pro výpočet daně z příjmů fyzických osob. Jde o zjednodušenou a zredukovanou formu účetnictví.

Aby mohly fyzické osoby vést daňovou evidenci, musí splnit několik podmínek. Např. nesmějí být ze zákona účetní jednotkou, nesmějí být zapsány v Obchodním rejstříku, nesmějí být účastníkem sdružení ve společnosti nebo třeba mít za minulý kalendářní rok obrat vyšší než 25 000 000 Kč.

Obraťte se na paní Mikoláškovou a nechte si pomoct s daňovou evidencí, vedením účetnictví i mzdovým účetnictvím. Budete jistě spokojeni.

Nejnovější články

Další články autora