Středa, 7 června, 2023
- Komerční sdělení -magazin

Půjčka pro OSVČ bez osobních schůzek je už připravena

Nemusíte kvůli ní opustit byt nebo dílnu, není důvod, abyste si sjednávali sezení mezi čtyřma očima. Samozřejmě, v dnešní době se půjčky sjednávají online, což platí také pro živnostníky. Minimum podmínek a rychlé vyřízení, to je dnes hodně důležitý předpoklad k úspěchu, že? Takový úvěr může pomoci začátečníkům, ale také všem, kteří potřebují peníze na provozní náklady svého podnikání. Složitou administrativu nemá nikdo rád, ale nic podobného u moderních půjček není pravidlem. Jistě, jak říká známý slogan, čas jsou přece peníze a nebankovní poskytovatelé úvěrů se podle toho také chovají!

K dispozici je až třicet tisíc korun

Mantinely jsou nastaveny velkoryse a každý zájemce si přijde na své! O kolik peněz tedy v tomto případě jde? Parametry si můžete zvolit podle sebe, protože pokaždé je účel jiný, žádné dvě žádosti o úvěr nejsou stejné. Složenky, elektronika, software či vybavení pro dílnu, ale také zálohy za pojištění. To jsme ale stále ještě na začátku a našli bychom určitě ještě desítky dalších důvodů. Půjčit si můžete už pět tisíc korun, maximum je pak stanoveno na 30 000 Kč. Splátkový kalendář je také volitelný, a to v rozmezí 7 a 30 dní. Co je největší výhodou tohoto produktu, známého také jako půjčka pro OSVČ?

  • Bezpečnost a diskrétnost. O úvěru nemusí nikdo vědět, celá transakce také proběhne online.
  • Jednoduchost. OSVČ nemají rádi zbytečné papírování, tady ale čeká jenom krátký formulář.
  • Transparentnost. Krátká smlouva je zárukou úspěchu, o všech detailech víte vždy dopředu.

Neúčelový charakter půjčky je výhodou

A co dalšího je jako velké plus? Jistě, půjčka pro začínající podnikatele je zcela neúčelová, což znamená, že konkrétní důvody už nikomu vysvětlovat nemusíte. Souvisí s tím, že podnikáte, to je nad slunce jasné! Jde také o to, aby byla administrativa velmi nenáročná a chtěla po klientech jen základní data. Jedná se pak mnohem snadněji, že?

Nejnovější články

Další články autora