Čtvrtek, 2 února, 2023
- Komerční sdělení -magazin

Jste z Jihlavy a hledáte erudovaného advokáta? Poradíme, kde se obrátit

Služby advokátní kanceláře potřebuje alespoň tu a tam většina z nás. Ať už se jedná o fyzickou nebo právnickou osobu, jak plyne čas, dochází k situacím, kdy jsou pro nás rady kvalitního advokáta velmi cenné. Ať už potřebujete pomoc při koupi nemovitosti, zakládání společnosti nebo máte dotazy vztahující se k obchodnímu či občanskému a rodinnému právu, ale i mnoha jiným, rád a kvalitně vám poradí advokát JUDr. Luboš Komůrka.

Zkušenosti, které se získávají jen časem a praxí

Advokátní kancelář Jihlava advokáta JUDr. Luboše Komůrka je všem klientům k dispozici již do roku 1998. Tato kancelář advokáta poskytuje dlouhodobý právní servis obchodním korporacím a podnikatelům, ale i fyzickým osobám. Také nabízí jednorázové poradenství jak právnickým, tak fyzickým osobám a jejich zastupování v řízení občanskosprávních, rozhodčích, trestních a správních. Advokátní kancelář spolupracuje s notářským úřadem sídlícím ve stejné budově, také s kanceláří daňového poradce a exekutorským úřadem. Zajišťuje i úschovy finančních prostředků na bankovních účtech, neboli advokátní úschovy.

Aby pro vás obchodní právo nebylo záludné

Obchodní právo má tato advokátní kancelář v malíčku. S důvěrou můžete požadovat pomoc při zakládání společností, jejich přeměn, při řešení společenských smluv, převodech obchodních podílů, sepisování obchodních smluv, vymáhání pohledávek, ochranou před nekalou soutěží, také s problematikou obchodně-závazkových vztahů.

Také v případě, že řešíte některou z problematik občanského a rodinného práva, bude vám plně nápomocný. Ať už jde o převody nemovitostí, odpovědnost za škody, rozvody manželství, výživné, majetková vypořádání, dědictví, vymáhání pohledávek, se vším má bohaté zkušenosti.

Nezbývá, než se podívat na akkomurka.cz, kompletní přehled služeb a kontaktovat JUDr. Komůrku telefonicky nebo e-mailem, příp. osobně, budete-li si přát.

Nejnovější články

Další články autora