Středa, 7 června, 2023
- Komerční sdělení -magazin

Stále více lidí vydělává tím, že půjčuje své peníze

Už jste někdy někomu půjčili peníze? Možná jste tak pomohli někomu v rodině nebo někomu ze svých přátel. Půjčování peněz je velmi dobrý byznys, kterého se v minulosti držely zejména banky a různé nebankovní společnosti. Dnes je půjčování i poskytování půjček mnohem jednodušší než dříve a vše změnily P2P půjčky. Lidé si mohou skrze zprostředkovatele půjčovat přímo od lidí. Tento koncept zaznamenal obrovský úspěch a je příležitostí jak pro žadatele, tak i pro investory.

Investujte a vydělávejte

Investování do půjček je tak snadné, že se mu může věnovat naprosto každý. Základem je vybrat známého zprostředkovatele, který má licenci od ČNB. Zvolit můžete například Julu.cz. Jedná se o portál, kde žadatelé žádají o půjčky. Vy se zde můžete zaregistrovat jako investor a poskytovat lidem půjčky. Jednoduše si z žadatelů vybíráte, poskytujete jim peníze a oni vám za to platí hezké úroky, které pro vás znamenají nemalý zisk. Zajisté víte, že inflace ničí vaše úspory. Investice do půjček je možností, jak vaše peníze nechat vydělávat zcela bez práce. 

Stále více lidí si buduje pasivní příjem a je to příležitost i pro vás. Nemusíte rozumět akciím, burzám nebo finančnímu trhu, zde si jen vybíráte z žadatelů. Žadatelé jsou prověřování, takže nikdo z nich nemá exekuci ani není v insolvenci.

U žadatelů si samozřejmě můžete zobrazit podrobné informace, abyste věděli, jaký mají zdroj příjmu, o koho se jedná a na co chce půjčku použít. Třeba pomůžete někomu, kdo potřebuje peníze na opravu auta, aby mohl jezdit do práce. Pomoci můžete někomu, aby si koupil nové nářadí nebo splatil nějaký jiný dluh. Můžete mít stálý příjem, který nemusí být jen v malých částkách, půjčování vám může vydělávat významné peníze a brzy z vás bude skutečný investor, který ví, jak zacházet s penězi.

Zjistěte více informací na Julu.cz, kde je celý proces investování i půjčování podrobně popsaný.  

Nejnovější články

Další články autora