Středa, 7 června, 2023
- Komerční sdělení -magazin

Potřebujete zpracovat daňové přiznání? Obraťte se na firmu Účetnictví Prosek

Velmi rychle se blíží doba, kdy budeme opět hledat kvalitní účetní a firmy zaměřující se na vše kolem účetnictví, daňové evidence nebo zpracování daňového přiznání. Pokud hledáte někoho kvalitního, protože jste se stali OSVČ v uplynulém roce, anebo si jako zaměstnance máte nově podat vlastní daňové přiznání, využít můžete služeb Účetnictví Prosek.

Služby, které uvítají větší firmy i živnostníci

Pokud hledáte samostatnou a šikovnou účetní, která povede vaše účetnictví, zaměří se na mzdy, daňovou evidenci s odbornou péčí dle aktuální legislativy nebo zpracuje daňové přiznání, můžete s důvěrou oslovit paní Kateřinu Vitíkovou, DiS., z Prahy. Kontaktovat ji můžete prostřednictvím e-mailu vitikova@ucetnictviprosek.cz.

Účetnictví má povinnost si vést každý podnikatel, který v předchozím kalendářním roce měl obrat přes 25 000 000 Kč nebo je zapsaný do obchodního rejstříku. Můžete si chtít ale účetnictví vést na základě svého rozhodnutí nebo na základné zvláštního právního předpisu.

Takovou daňovou evidenci je povinen vést si každý podnikatel. Zahrnuje evidenci příjmů, pohledávek, závazků a majetku. Zákon její podobu neupravuje, ale je potřeba vědět, jak postupovat, aby byla daňově optimální, odpovídala změnám v zákonech. Daňovou evidenci upravují nepřímo zákony, které byste měli znát. V opačném případě je potřeba oslovit osobu, která vám pomůže.

Daňové přiznání a jeho jednorázové zpracování je možné provést jak elektronicky při podání datovou schránkou, ale i v papírové podobě nebo ve formátu „pdf“. Možné je poptávat daň z příjmů fyzických osob, daň z příjmů právnických osob, přiznání k dani z přidané hodnoty, souhrnné hlášení VIES, výpis z evidence pro účely daně z přidané hodnoty dle §92a zákona o DPH atd.

Oslovte Účetnictví Prosek a najděte spolehlivost a dodržování termínů na jednom místě.

Nejnovější články

Další články autora