Pondělí, 27 března, 2023
- Komerční sdělení -magazin

Utečencům z Ukrajiny můžete pomoci i finančním příspěvkům v BILLA

Situace na Ukrajině spojená s uprchlickou krizí společnost BILLA vážně znepokojuje a proto navázala úzkou spolupráci s renomovanou neziskovou organizací Člověk v ohrožení. Ta poskytuje humanitární a sociální pomoc uprchlíkům z krizových oblastí. Do pomoci se již mohou zapojit i zákazníci a zaměstnanci BILLA a to přímo na každé pokladně v prodejnách po celém Slovensku.

Bratislava 16. března (TASR/OTS) – Společnost BILLA si uvědomuje svou společenskou zodpovědnost a proto dlouhodobě a s přesvědčením pomáhá lidem v nouzi. Navázala úzkou spolupráci s renomovanou a mezinárodně uznávanou neziskovou organizací Člověk v ohrožení, která již 22 let pomáhá v ohništích konfliktů. Kromě adresné humanitární pomoci pro matky s dětmi na útěku se společnost nyní rozhodla rozšířit pomoc io finanční sbírku, protože situace je opravdu vážná.

Proto od úterý 15. března 2022 může přispět každý jeden zákazník v kterékoli prodejně BILLA na celém Slovensku vskutku jednoduchým způsobem, finančním příspěvkem při platbě kartou v hodnotě 1 €, 2 € nebo 5 €. U samoobslužných kas stačí naskenovat příslušný EAN kód, zvolit platbu platební kartou, resp. elektronicky a darovaná částka bude zákazníkovi potvrzena přímo na pokladním bloku. Celá sklizená částka poputuje na účet veřejné sbírky neziskové organizace Člověk v ohrožení.

Libovolný příspěvek může dárce poslat i přímo na účet veřejné sbírky IBAN SK39 1100 0000 0029 4101 6716 (variabilní symbol 1111) nebo zasláním prázdné SMS na číslo 837 (každou SMS-kou přispějete 5 €). Více informací naleznete na webstránce https://clovekvohrozeni.sk/pomoc-ukrajina/.

Nejnovější články

Další články autora