Neděle, 25 září, 2022
- Komerční sdělení -magazin

Udělejte si pořádek v dílně nebo garáži! Nástěnný organizér je neocenitelným pomocníkem

Nástěnný organizér, také známý také pod názvem stěna na nářadí, se v poslední době stává hitem a potěší nejednoho „garážového“ či domácího mistra a hlavně člověka, který chce mít pod drobnohledem a uklizené nářadí a spotřební materiál.

Umíte si ho vyskládat i sami!

Skládá se ze 3 částí: ze závěsných panelů, držáků na nářadí a úložných boxů. Výhodou nástěnného organizéru je, že celý systém je modulární. Jednoduše lze spojovat a skládat. Umíte si jej přizpůsobit a složit podle vlastních představ. Záleží na tom, kolik místa máte k dispozici – podle toho si umíte vybrat příslušné části pro skládání.

Případně si můžete vybrat hotové nástěnné organizéry, které mají přesně dané rozměry, přesný počet držáků i přesný počet úložných boxů.

Retro / vintage workshop with misc. tools.

Celý nástěnný organizér je vyroben z pevného plastu, který vydrží i zatížení. Úložné boxy jsou bez nebo s krytem. Ty s krytem se hodí do prašného prostředí. Úložné boxy lze stavět na sebe a jsou spratné. Lze je také stohovat. Boxy menších rozměrů jsou určeny pro závěsné panely. Naopak boxy větších rozměrů jsou vhodné do regálů nebo klidně i na podlahu.

Vhodné také jako dárek na Viano

Nejnovější články

Další články autora